Apgyvendinimas Nidoje ištisus metus

Svečių namai Nidoje "Nidos Gaiva" siūlo:
•  2 dviviečius kambarius I aukšte (TV usb, šaldytuvas, virdulys, dušas, wc);
•  2 dviviečius kambarius II aukšte (TV usb, šaldytuvas, virdulys, dušas, wc, terasa);
•  penkiavietis apartamentas  III a.  (TV, DVD, virtuve, kondicionierius, dušas, wc) - 2 kambarių butas.

Visuose kambariuose veikia (Wi-Fi) belaidis internetas, turime papildomų dviračių, yra kiemelis su lauko terasa, turime vietos automobilių parkavimui.

Užsakymai priimami telefonu: +370 633 12222 arba el. paštu: info@nidosgaiva.lt

 

 

Bendras vaizdas:

Nuoma Nidoje Nuoma Nidoje
Nuoma Nidoje Nuoma Nidoje


Dvivietis kambarys I aukšte:

Nida nuoma Nida nuoma
(dvigulė lova 200•160 cm, TV usb, šaldytuvas, virdulys, dušas, wc)


Dvivietis kambarys II aukšte su terasa:

Kambarių nuoma Nidoje Kambarių nuoma Nidoje
Kambarių nuoma Nidoje Kambarių nuoma Nidoje - terasa II a.
(dvigulė lova 200•160 cm, TV usb, šaldytuvas, virdulys, dušas, wc, terasa)


Apartamentas (penkiavietis 2-jų kambarių butas) III aukšte:

Apartamentai Nidoje Apartamentai Nidoje
Apartamentai Nidoje Apartamentai Nidoje
(5 miegamos vietos, visi patogumai: TV, DVD, virtuve, kondicionierius, dušas, wc)

 

          Poilsis Nidoje – išskirtinis. Tik čia, nuostabiame ramybės užutėkyje, kas rytą Jus sveikins kopos, marios ir jūra, tik čia galėsite mėgautis gamtos grožiu ir išskirtine ramybe. Kuršių nerija – viena gražiausių Lietuvos pajūrio vietų. Joje įsikūrusios Preila, Juodkrantė, Pervalka, Nida siūlo kiekvienam, pavargusiam nuo didmiesčių triukšmo ir greičio, ramų poilsį iš vienos pusės klausantis ošiančios Baltijos jūros, o iš kitos – Kuršių marių bangų teliūškavimo.
          Poilsis Nidoje kviečia Jus pamatyti nepakartojamą grožį vidudienį, kai šviečia kaitri vasaros saulė, kybanti žydrame dangaus skliaute, o akį veria baltos kauburėtos kopos, vaikštant pasitinka sodri palvės ir miško žaluma bei jūros paplūdimio ir smėlio spindėjimas. Poilsis Nidoje Jums  bus neužmirštamas, nes tik čia unikali gamta pasitinka Jus kiekviename žingsnyje. Visur, kur tik eisite, Jūs galėsite pamatyti, išgirsti, užuosti visą Neringos  gamtos sukurtą grožį.
           Peizažas Neringoje - tarsi spalvoto stiklo trupinėliai, sudarantieji nuostabiausių spalvų ir formų derinius šiame saulės sukinėjamame gamtos kaleidoskope. Kiekviena kopos smiltis, medžio rievė ar marių banga  mena neeilinę  senųjų Kuršių nerijos gyventojų istoriją.
          Ne kiekviena vieta yra ypatinga; ypatinga tėra ta vieta, kuri įsisąmoninta, įsižiūrėta, įsiklausyta, išjausta ir ne vien tik žmonių, bet ir senų medžių...
         Poilsis Nidoje žiemą, kai norite ramybės ir tylos; poilsis Nidoje pavasarį, kai norite išvysti neįtikėtinas gamtos išdaigas; poilsis Nidoje vasarą, kai norite išskirtinių ir neužmirštamų atostogų; poilsis Nidoje rudenį, kai trokštate ko nors naujo ir nepatirto. Poilsis Nidoje bet kada, poilsis Nidoje visada!